×

Najlacnejšie PZP

Zabezpečiť svoje motorové či motorové vozidlo si musí každý, bez ohľadu na to, či ho používa dennodenne alebo len sporadicky. Pochopiteľne, zabezpečením myslíme povinné zmluvné poistenie, ktoré chráni vaše pochybenia v prípade poškodenia majetku iných osôb alebo osôb samotných. Preto jeho nevyhnutnosť a užitočnosť určite uznáte aj vy. Nepokrýva len škody do niekoľko stoviek eur. Ale každá poistná ponuka musí byť schopná pokryť až miliónové poškodenia. Teda, aj najlacnejšie PZP online pokrýva materiálne škody, aj keď je jeho cena cez výpočet ozaj nízka. A to do 1 milióna eur a škody na zdraví do 5 miliónov eur. Aké sú vaše poistné možnosti? Vieme kde a ako uzatvoriť najlacnejšie PZP na Slovensku. Za nás môžeme povedať, že najlacnejšie ho získate cez tento link, ktorý dáva možnosť porovnania všetkých poisťovní a zobrazí najlacnejšie PZP. Nájdete mnoho iného, napríklad aj splnomocnenie na prepis auta.

Najlacnejšie poistenie získate online

Všetky možnosti pre najlacnejšie PZP behom pár minút vďaka online kalkulačke

Vďaka internetu už dnes nemusíte takmer nikam chodiť. Vybaviť z domu si viete skoro všetko. V niektorých prípadoch si to žiada viac vymožeností, no v prípade PZP online nepotrebujete absolútne nič. Teda okrem počítača a prístupu na internet. Naozaj si už behom 10 minút môžete vyhľadať všetky vaše dostupné poistné ponuky. Vyhľadať vám ich pomôže špeciálne porovnávací nástroj, tzv. porovnávač, s ktorým si urobíte bezplatné a nezáväzné porovnanie ponúk rôznych poisťovní. Na internete ho nájdete skôr pod názvom online PZP kalkulačka.

Vďaka nášmu článku ju už ale nijak nemusíte hľadať. Link na tú najlepšiu sme vám umiestnili do vyššie vyznačeného spojenia. Po kliknutí naňho budete automaticky na daný porovnávací nástroj presmerovaný. Ako sme už uviedli, nemusíte sa ničoho báť, keďže je jeho využitie bezplatné a nezáväzné. Kalkulačku na výpočet najlacnejšieho PZP online môžete využiť hocikoľko krát a stále bude zadarmo. Dokonca vás ani nikto nenúti o niektorú z vypočítaných ponúk požiadať. Na premyslenie si môžete nechať toľko času, koľko potrebujete a ak sa vám nijaká ponuka nebude páčiť, o žiadnu nemusíte požiadať. Majte však na pamäti, že PZP je povinné a bez neho jazdiť nemôžete. Resp. ak to skúsite, tak vám hrozia vysoké pokuty. Preto si radšej spravte overenie platnosti poistenia podľa ŠPZ.

Máte pocit, že lepšiu ponuku by vám ponúkla niektorá poisťovňa? Pokojne si tam skočte a presvedčte sa, že najlepšie a najlacnejšie PZP získate online vďaka poistnej kalkulačke. A to od každej poisťovne, napríklad:

 • Allianz
 • Komunálna poisťovňa
 • Kooperativa
 • Uniqa
 • Union
 • Genertel atď.

Venujte svoj čas sebe akonáhle nájdete najlacnejšie PZP…

Pokiaľ hľadáte najlepšiu ponuku pre vás, prečo sa chcete dobrovoľne ukrátiť o množstvo času? Ak chcete naozaj to najlepšie, riešením by bolo pochodiť všetky poisťovne a oboznámiť sa o všetkých ponukách. To by vám ale určite zabralo aj niekoľko dní.  S online porovnaním PZP si mnoho ponúk poisťovní zistíte behom niekoľkých minút. Nemusíte sa obmedzovať pracovnou dobou jednotlivých pobočiek. Cez internet je pracovná doba skoro stále. Výnimkou sú prípady, keď chcete niektorú nezrovnalosť odkomunikovať s človekom. To sa ale stáva málokedy, nakoľko je online výpočet najlacnejšieho PZP presný, jasný a detailne opísaný.

Namiesto chodenia po meste si tak môžete dopriať relax, vyjsť si do hôr alebo sa venovať rodine.

S najlacnejším PZP online ročne ušetríte aj niekoľko stovák eur!

Nie je to len marketingový ťah. Skutočne! Cez internet a priamo z domu môžete ušetriť za to isté poistenie aj niekoľko stoviek eur. Na vás ostáva už si to len overiť. Jediným klikom na kalkulačku a vypísaním technických parametrov poisťovaného vozidla sa o tom presvedčíte. Rozptyl medzi najlacnejším PZP a tým najdrahším ponúkaným môže v niektorých prípadoch presiahnuť aj 300 eur. Ak vám preto nie je jedno, že môžete ušetriť, určite tento porovnávač využite.

Rýchle spísanie zmluvy

Z porovnania, ktoré sa vám zobrazilo po vypísaní technických údajov poisťovaného vozidla, môžete o niektorú ponuku aj požiadať. Učiníte tak kliknutím na ňu. V zapätí sa vám otvorí ďalší formulár, do ktorého je tento krát potrebné zadať osobné údaje. Na základe nich sa zostaví návrh poistnej zmluvy. Na mail vám príde potvrdenie o odoslaní PZP žiadosti. Nájdete v ňom aj iné dokumenty. Okrem návrhu a údajov k platbe poistného aj dočasnú bielu kartu. Tú si nezabudnite vytlačiť, ak už platnosť vášho predchádzajúceho poistenia skončila.

Originál doklady k online PZP vám poisťovňa zašle po tom, ako zaevidujú platbu poistného. Platnosť dočasných dokladov je 30 dní. Rovnakú dobu má platnosť faktúry poistného.

Najlacnejšie PZP online na motorové aj nemotorové vozidlá

Internetové možnosti nie sú nijako obmedzené. Niekedy sa síce poistná sféra sústredila hlavne na osobné autá, dnes už môžete porovnať a poistiť aj iné dopravné prostriedky. Či už potrebujete PZP na:

 • motorku,
 • autobus,
 • traktor,
 • kamión,
 • vozík,
 • náves,
 • príves,
 • babetu
 • či iné ťažké pracovné a poľnohospodárske stroje,

je to možné. Poistiť dokonca môžete nielen vozidlá s EČV, ale aj tie bez EČV. Tak na čo zbytočne chodiť do pobočiek, keď si všetko môžete vybaviť odvšadiaľ, kde máte prístup na internet? Veď posúďte pozitíva tohto spôsobu poisťovania a nájdenia najlacnejšieho PZP sami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *