NEONKA PREMIUM CLUB

Ak máte radi moderné inovatívne veci, šport a zábavu, tak toto bude niečo pre vás! 

12.8.2018 v Košiciach otvoríme najväčší športový klub na Slovensku zameraný na skupinové cvičenia - NEONKA PREMIUM CLUB .

Jeho senzáciou bude špeciálna hala na cvičenie s názvom The TRIP, so 46 profi indoor bicyklami a s projekciou širokou 16m. Pôjde o cvičenie na bicykloch, pri ktorom človek zabudne na bolesť, na čas, na drinu, na všetko okolo a užije si naplno zábavny typ tréningu, ktorý prinesie skutočné výsledky. 

Spojenie tréningu s vizuálizáciou a virtuálnou realitou je budúcnosť, kam sa uberá fitness svet a my, NEONKA, sme na Slovensku, v Košiciach, týmto krokom predbehli aj naších susedov - Poľsko, Maďarsko či Českú republiku, ktorí nám túto halu už teraz veľmi závidia.

Toto cvičenie najbližšie nájdete až v Londýne, New Yourku či Dubaji. Ide teda o výnimočnú a nadčasovú vec, ktorá priláka do Košíc na tieto tréningy nielen obyvateľov mesta ale aj turistov z celého Slovenska či zahraničia, pretože už nepôjde len o šport ale pôjde už aj o zážitok a emóciu, ktorú v nás tento tréning zanechá. 

Link na The TRIP: https://www.youtube.com/watch?v=_h_5Zhs3moY

https://www.youtube.com/watch?v=o6PxcwJ93T8

 V zahraničí, otvorenie takýchto klubov sprevádzal mediálny boom, čo očakávame aj u nás... pozrite si video, kde všade sa o THE TRIP písalo a hovorilo, spomeniem napr. známe CNN... https://www.youtube.com/watch?v=3Vyf7-_ydZA

 V tejto prevádzke budú okrem spomínanej haly, ešte ďalšie dve, kde tiež nájdete skupinové cvičenia, ktoré Neonka precvičuje už 4 roky v neopakovateľnej atmosfére, pri svetelnej šou a motivačnej hudbe.

 Oficiálne otvorenie prevádzky bude o 16:00 v prítomnosti Laciho Strike, ktorý prevádzku pokrstí.

Potom nasledujú tréningy so zahraničnými hosťami - master trénermi Les Mills z Anglicka, Holandska a Českej republiky. Počas toho bude pripravná OPEN AIR párty s DJ A-Z best, na našej letnej terase až do polnoci :)

 

 Neonka je športový klub zameraný na skupinové cvičenia.  

V roku 2014 sme spôsobili na Slovensku menšiu revolúciu vo svete skupinových cvičení, keď sme začali spoluprácu s najväčšou firmou na svete zaoberajúcou sa group fitness - Les Mills a tým sme spojili našu vášeň pre šport s profíkmi v obore s dlhoročnou tradíciou.

Týmto spojením sme postupne ukázali ľuďom, že cvičenie môže byť zábava a že v skupine sa cvičí lepšie. Získali sme mnoho fanúšikov, mnoho pravidelných klientov a vytvroili sme silnú značku :)

Denne odcvičíme v priemere 500 ľudí. V takomto rozsahu sa nikto na Slovensku skupinovým cvičeniam nevenuje, čiže Neonka je originál v celej svojej podstate. 

Každoročne organizujeme množstvo športových akcií, kde sa snažíme rozcvičiť a rozžiariť ľudí, bezohľadu na vek či pohlavie....dávame teda do pohybu nielen Košice :) Neonka je svojim spôsobom životný štýl, my Neonku milujeme, spolu s našim tímom do toho dávame celé srdce a to je ten základ, na ktorom je Neonka postavená :)

 

Najväčšia športová akcia NEÓNKY: https://www.youtube.com/watch?v=NJmKqN67AKE

 

Nášim cieľom je rozhýbať celé Slovensko, naša cesta smeruje do Bratislavy a postupne aj do ostatných väčších miest.

Momentálne máme v Košiciach 3 prevádzky a na otvorenie štvrtej vás týmto pozývame.

 

Link na náš facebook : https://www.facebook.com/neonkafitness/

Náš web : www.neonka.sk