BADDY FITNESS

Baddy Fitness Terasa:

Fitness centrum Baddy Fitness je vybavené profesionálnymi posilňovacími aj kardio strojmi, veľkým množstvom rôznych činiek a ďalším potrebným náradímPríďte a zacvičte si sami alebo pod odborným vedením našich skúsených osobných trénerov! Taktiež môžte vyskúšať skupinové cvičenia pod vedením trénerov a to veľmi obľúbenú Zumbu, energický Fitbox a cvičenie na spevnenie celého tela Kruhový tréning. Fitness centrum Baddy Fitness ponúka samozrejme aj širokú škálu výživových doplnkov. Ak s ich výberom potrebujete poradiť, opýtajte sa našich osobných trénerov, alebo personálu!

Nájdete nás v OD Terasa na 1. poschodí nad Freshom. Vstup je cez automatické odsúvacie dvere zo zadnej časti obchodného domu od Pošty.

 Baddy Fitness Ťahanovce:

Fitness centrum Baddy Fitness sa nachádza na sídlisku Ťahanovce a je vybavené profesionálnymi posilňovacími aj kardio strojmi slovenského výrobcu Dafe, veľkým množstvom rôznych činiek a ďalším potrebným náradím. Fitness centrum Baddy Fitness ponúka samozrejme aj širokú škálu výživových doplnkov. Ak s ich výberom potrebujete poradiť, opýtajte sa našich osobných trénerov, alebo personálu!

adresa: Americká trieda 11, Košice

Nájdete nás v OD na  1. poschodí nad potravinami Fresh alebo DM drogériou. Vstup je zboku od fontány.