AQUABALANCE

 

AquaBalance
Sme medzinárodne certifikovaný floatfit® inštruktor na Slovensku

 

Ponúkame Vám Jedinečné a Intenzívne cvičenie na doskách na vode - tréning na platformách aquabase®, ktorý je vysoko efektívny a účinný.

Ide o intervalové balančné cvičenie, pri ktorom sú namáhané svaly celého tela. Je určené pre všetky vekové kategórie a pre všetky úrovne zdatnosti.


A to všetko na vode !

Cvičenie na aquabase® je mimoriadne účinné na posilnenie a spevnenie svalstva, získanie výbornej kondície a pružnosti celého tela. Počas kontinuálneho pohybu na vodnej hladine, sú do cvičenia efektívne zapájané všetky svalové kategórie. Táto forma cvičenia a tréningu prináša nielen mimoriadne výsledky pre vaše telo a myseľ, súčasne je i mimoriadne šetrná k vašim kĺbom a chráni svaly pred poškodením.

Cvičenie na našich platformách je omnoho efektívnejšie ako štandardné cvičenia na suchu.

Udržať rovnováhu na platforme a súčasne “zápasiť” s vodou je náročné a vyžaduje si značnú koncentráciu. Súbežne Vám upokojujúci zvuk vody pomáha vyčistiť myseľ. Absolvovanie cvičenia Vám dodá veľký pocit úspechu, sebaistoty a motivácie. 

Individuálny prístup nášho certifikovaného inštruktora (vyškoleného v Londýne) Vám zaručí mimoriadne efektívne využitie času počas tréningu ako aj výborné výsledky. Počet účastníkov každého tréningu je limitovaný a to Vám zaručí nielen dostatok priestoru na cvičenie, ale aj profesionálny prístup a starostlivosť.

V cene lekcie máte aj Osobného floatfit® trénera.  Počet účastníkov jednotlivých lekcií je limitovaný na päť. Počas tréningu ste vedený správnym smerom, tréner kladie dôraz na vaše individuálne potreby a schopnosti.