OTVÁRACÍ CEREMONIÁL EMŠ 2016

Otvárací ceremoniál –  podujatie roka 2016 sa bude konať pri Immaculate na Hlavnej ulici v Košiciach,  za účasti známych športových osobností. Pripravujeme ohňostroj, veľkoplošnú obrazovku, pódium pre vystúpenie športovcov a umelcov.

Košický trojkráľový beh je bežecké podujatie v centre Košíc, určené pre športovanie širokej verejnosti. Dĺžka trate je 5 km. Trať pozostáva z 2 okruhov, prvý okruh vedie po Hlavnej ulici, druhý okruh po Hlavnej ulici a priľahlých uličkách a po Mestskom parku. Štart aj cieľ podujatia sa nachádza v priestoroch Immaculaty. Bližšie info na www.emskosice.sk/podujatia/kosicky-trojkralovy-beh

 V atmosfére doznievajúcich Vianoc so štartom a cieľom priamo pred vianočným stromčekom si môžete vychutnať neopakovateľnú športovú atmosféru, nech sú vaše pohnútky akékoľvek. Niekto možno naštartuje svoje novoročné predsavzatie častejšie športovať, iný si otestuje ako sa prejaví na jeho výkone usilovný tréning. Každý si však naplno vychutná jedinečnú atmosféru dýchajúceho štartovného poľa a skvelý pocit v cieli.