VOLEJMIX TERASA 2016

Volejbaloví nadšenci je tu pre vás volejbalový turnaj Volejmix Terasa Košice 2016  „Volejbal pre všetky generácie“. Uskutoční sa na futbalovom ihrisku športového gymnázia na Popradskej ulici.

„Bude sa hrať klasický šestkový volejbal. Na ihrisku musia byť štyria muži a aspoň dve ženy. Záujemcovia sa môžu zaregistrovať do piatkovej polnoci,“ Elektronickú prihlášku nájdete na stránke: http://www.volejmix-terasa0.webnode.sk.

Hrať sa začína v sobotu ráno, finálovými zápasmi vyvrcholí turnaj v nedeľu popoludní. Celkovo sa bude hrať na šiestich-siedmich kurtoch, podľa počtu prihlásených tímov. Tomu sa prispôsobí aj hrací systém. Náš turnaj Volejmix Terasa bude už jubilejným 5.ročníkom, preto sme sa rozhodli, pri tejto príležitosti vytvoriť veľkú volejbalovú akciu, a to projekt Volejmix Tour 2016. Táto Tour bude pozostávať z 5-tich turnajov ,ktoré  budú zamerané na podporu športu  „Volejbal pre všetky generácie“. Zároveň chceme spropagovať šport ako volejbal v našich okolitých obciach v  blízkosti Košíc, zviditeľniť jednotlivé obce ,ktoré sa venujú na školách volejbalu a iným športom. Aby každý videl ,že nie len mesto Košice žije športom ,ale aj Košice –okolie.Ako sa bude hrať ? Štyri turnaje budú mimo Košíc a záverečný piaty turnaj  sa uskutoční v Košiciach  na Popradskej ako vyvrcholenie Volejmix Tour 2016. Každé družstvo, ktoré sa zúčastní všetkých piatich turnajov bude ocenené špeciálnou cenou  na záverečnom turnaji v Košiciach.

Prihlášku na turnaj nájdete tu: http://volejmix-terasa0.webnode.sk/prihlaska-na-turnaj-2/

 Tešíme sa na Vás