ROZLOMITY FEST 2017

Hola všetci!!!

Máme pre Vás skvelú horúcu správu, chystá sa v Košiciach Rozlomity Fest 2017, deň venovaný športovým workshopom a prezentáciám s tematikou športového lezenia a horolezectva.

Zapisujte si do kalendára deň 2.12.2017, vtedy to všetko o 8:00 vypukne a bude trvať do 22:00.

Doobeda na vás čakajú traja inškutori a ich workshopy, kde sa môžete naučiť ako lepšie zváldnuť lezenie a ako si udržiavať telo v zdravej forme a vyvarovať sa zbytočným zraneniam.
- JOGA AKO IDEÁLNY DOPLNOK K ŠPORTOVÉMU LEZENIU
- KOMPENZAČNÉ CVIČENIA PRE LEZCOV
- ZAČÍNAME S TRÉNINGOM

Po workshopoch nasledujú bloky prezentácií o lezení a veľkých horách. Na FB stránku udalosti budeme postupne vešať články, upútavky a iné zaujímavé informácie o prednáškach a v neposlednom rade aj o našich hosťoch.

Pre navnadenie prezradíme, že k nám zavítajú hostia Michal Gabriž a Martin Krasnansky, ktorí nám priblížia himalájsku expedíciu Dhaulagiri (Michal) a alpské lezenie - prvý voľný prelez cesty L'or du temps, Grand Capucin (Martin).

Z domácich prezentácií sa môžete tešiť na zážitky z lezenia v oblasti Mont Blancu, v pohorí Tian Shan, či vo veľkých stenách v údolí Verdonu a Paklenice. V neposlednom rade si priblížime aj našu domovskú lezeckú oblasťi Zádielskú dolinu.

Počas festivalu si na bare môžete zakúpiť aj niečo pod zub. Personál lezeckej steny pre vás pripravuje šaláty, toasty, polievky a uvidíme čím ďalším nás ešte prekvapí!