MINIBASKETBALOVÁ LIGA KOŠICE

Minibasketbalová liga usporiada vo svojom IV. ročníku III. kolo basketbalového turnaja v kategórii "staršie nádeje" s ročníkom narodenia 2006 a ml. Projekt je venovaný chlapcom a dievčatám, ktorý majú záujem oboznámiť sa nenásilnou a hravou formou s basketbalom. Hrá sa systémom 5x5, 2x12 minút hrubý čas, loptou veľkosti "5" na výšku koša 305 cm.

Svojou účasťou nás v nedeľu 10.12.2017 poctia tieto družstvá:

span style="color: #3e454c; font-family: Sarala, sans-serif;">ZŠ Komenského Poprad A (dievčatá) BAM Poprad, ZŠ Komenského Poprad B (dievčatá) BAM Poprad, ZŠ Ing. O. Kožucha (dievčatá) ŠBK SNV, ZŠ Levoča (mix) BK SO Levoča, ZŠ Komenského (dievčatá) ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa, ZŠ Ľudovíta Fullu (chlapci) ŠBK GALAXY Košice, ZŠ Jenisejská Košice (dievčatá) Tydam Košice, ZŠ Bruselská (chlapci) ŠŠK KAC JEDNOTA KOŠICE, ZŠ Drábova (dievčatá) Young Angels Košice, ZŠ Šaca (dievčatá) Young Angels Košice, ZŠ Čaňa (chlapci) BA Čaňa, ZŠ Čaňa (dievčatá) BA Čaňa, ZŠ Krosnianska 4 (dievčatá) Young Angels Košice, ZŠ Komenského Trebišov (mix) Mladost Trebišov, ZŠ Lechkého (dievčatá) Young Angels Košice

ROZLOSOVANIE

 

Skupina č. I.

ZŠ Komenského ul. 587/15, Poprad

Por. číslo

Čas

Domáci

Stav 

Hostia

Rozhodovanie zabezpečí

1.

9:00

ZŠ Kom. Poprad “A“

 

ZŠ Levoča

Poprad

2.

9:35

ZŠ Kom. Poprad “B“

 

ZŠ Komenského SL

Poprad

3.

10:10

ZŠ Ing. O. Kožucha SNV

 

ZŠ Jenisejská

ZŠ Komenského SL

4.

10:45

ZŠ Ľudovíta Fullu

 

ZŠ Kom. Poprad “A“

ZŠ Ing. O. Kožucha SNV

5.

11:20

ZŠ Levoča

 

ZŠ Kom. Poprad “B“

ZŠ Ľ. Fullu

6.

11:55

ZŠ Ing. O. Kožucha SNV

 

ZŠ Komenského SL

Poprad

7.

12:30

ZŠ Ľudovíta Fullu

 

ZŠ Jenisejská

Poprad

8.

13:05

ZŠ Kom. Poprad “A“

 

ZŠ Komenského SL

ZŠ Jenisejská

9.

13:40

ZŠ Levoča

 

ZŠ Jenisejská

ZŠ Ing. O. Kožucha SNV

10.

14:15

ZŠ Kom. Poprad “B“

 

ZŠ Ľudovíta Fullu

ZŠ Jenisejská

11.

14:50

ZŠ Kom. Poprad “A“

 

ZŠ Ing. O. Kožucha SNV

Poprad

 

Skupina č. II.

ZŠ Mateja Lechkého, Ulica Jána Pavla II. 1, Košice

Por. číslo

Čas

Domáci

Stav 

Hostia

Rozhodovanie zabezpečí

1.

8:30

ZŠ Drábova

 

ZŠ Šaca

ZŠ Krosnianska 4

2.

9:05

ZŠ Lechkého

 

ZŠ Čaňa „D“

ZŠ Šaca

3.

9:40

ZŠ Krosnianska 4

 

ZŠ Čaňa „CH“

ZŠ Drábova

4.

10:15

ZŠ Bruselská

 

ZŠ Šaca

ZŠ Šaca

5.

10:50

ZŠ Drábova

 

ZŠ Komenského TV

ZŠ Bruselská

6.

11:25

ZŠ Lechkého

 

ZŠ Čaňa „CH“

ZŠ Krosnianska 4

7.

12:00

ZŠ Čaňa „D“

 

ZŠ Krosnianska 4

ZŠ Lechkého

8.

12:35

ZŠ Šaca

 

ZŠ Komenského TV

ZŠ Bruselská

9.

13:10

ZŠ Bruselská

 

ZŠ Drábova

ZŠ Lechkého

10.

13:45

ZŠ Krosnianska 4

 

ZŠ Lechkého

ZŠ Čaňa

11.

14:20

ZŠ Čaňa „D“

 

ZŠ Komenského TV

ZŠ Drábova

12.

14:55

ZŠ Bruselská

 

ZŠ Čaňa „CH“

ZŠ Krosnianska 4