EAST PRO FIGHT

         Východ Slovenska ovládol počas posledných dvoch rokov gala večer plný napätia pod názvom EAST PRO FIGHT. Pod týmto názvom sa východniarom evokuje večer plný moderného gladiátorstva, ktorý ovládne nie len celé Košice, ale aj okolité mestá, pretože na nich čakajú pravé zápasy o prežitie v štýle MMA, profesionálneho BOX u a taktiež neodmysliteľné sú aj napínavé zápasy v štýle K1. Tieto bojové športy sa už aj na Slovensku stávajú stále populárnejšie a hlavne mladšia generácia si veľmi obľúbila stále populárnejšie MMA (Material Martical Arts), ktoré si pomaly k nám razí cestu z USA a okolitých štátov.

 Presnejšie dva až tri krát do roka sa Infinity Aréna v Košiciach premení na arénu pre moderných gladiátorov, kde sa stretávajú v ringu najlepší bojovníci, ni a prísnych pravidiel, na ktoré dozerajú ringový rozhodcovia a arbitri, aby sa čo najviac zamedzilo zraneniam bojovníkov.

 Veríme, že všetci priaznivci týchto športov si prichádzajú určite na gala večeroch pod názvom EPF na svoje, pretože organizátori projektu si doposiaľ pre divákov vždy pripravili program, ktorý sľuboval nezabudnuteľný športový zážitok a atmosféru, ktorá Vás nabudí adrenalínom a väčšinu divákov vypredanej haly zdvihla aj zo stoličiek. Veríme, že organizátorom to ostane, a že sa bude aj naďalej vždy na čo tešiť.