Pondelok , 13. Marca 2017 10:13

VK KDS-ŠPORT KOŠICE - VK SPARTAK UJS KOMÁRNO

Štatistika zápasu VK KDS-šport Košice - VK Spartak UJS Komárno 3:1 (22, -18, 17, 21) v sérií 1:0 

Zápas trval 103 minút, rozhodovali Andrejčák a Vaško

Košice: Kasperkevič 0, Jakubov 18, Kríž 5, Lamanec 10, Sopko ml 21, Bališin 1, liberá Vitko a Haky (Šompľak 0, Labik 1)


Hodnotenie: Tréner Richard Vlkolinský: "Začalo play off a 1.zápas sme zvládli. Divákom ďakujeme za vynikajúcu atmosféru a povzbudzovanie počas celého zápasu."

Smečiar Miroslav Jakubov: "Som veľmi rád že sme vyhrali. Zápasy s Komárnom neboli a ani nikdy nebudú ľahké. Táto séria nemá svojho favorita a určite bude rozhodovať domáce prostredie ktoré sme my využili 100 percentne. V zápase sme podali koncentrovaný a kolektívny výkon všetci sme ťahali za jeden povraz kde nás dopredu hnali úžasní fanúšikovia a verím, že nás budú podporovať a povzbudzovať aj naďalej v takom počte začo im veľmi ďakujem. V piatok nás čaká ťažký zápas v Komárne kde výhodu budú mať domáce Komárno ale verím ak podáme koncentrovaný výkon ako doma tak ukončíme sériu."

Nahrávač Maroš Kasperkevič: "Som nesmierne rád že sa nám podarilo vyhrať. Mali sme dostatok času aby sme sa na súpera pripravili. S Komárnom sme sa v tejto sezóne stretli najviac krát takže sa poznáme veľmi dobre a nemáme sa čím prekvapiť. V zápase sme dodržali takmer všetko čo nám tréner nakázal a podali sme v zápase veľmi kolektívny výkon. Tiež chcem poďakovať fanúšikom ktorí boli skvelí a boli naším siedmim hráčom na ihrisku. Čaká nás tažky zápas v Komárne kde budú mať oni výhodu domáceho prostredia. Hrá sa tam veľmi ťažko no na druhej strane verím že sa nám podarí zvíťaziť a ukončiť túto sériu."

Fanúšik Libor: "Za fanúšikov môžem povedať že zápas bol plný emócii a hlavne pekného volejbalu. Prišlo veľa divákov a preto bola v hale úžasná atmosféra, kričalo sa od začiatku až dokonca. Hráči ukázali že vedia hrať kvalitný  volejbal a keď v tom budú pokračovať tak to do hľadiska pritiahne ešte viac ľudí."

Foto by Laco Kio

NovinkyZobraziť všetky Novinky

7. kolo stolnotenicovej ligy seniorov

15. marca sa konalo v poradí už 7. kolo  Prinášame vám výsledkovú listinu: